سلام

من یه دانشجوی ترم ۷ مهندسی مواد و متالورژی هستم که ۶۱ واحد تا ترم ۶ پاس کردم و اوضاعم افتضاحه و میدونم که تا ترم ۱۰ یا ۱۱ مهمون دانشگاه هستم.

ولی مشکل اصلیم که باعث شده این اتفاق بیافته بی انگیزگی و ناامیدی و بی حالی و تنبلیمه. نمیدونم باید چیکار کنم تا درست بشم. اگه میگین هدف نداری و این چیزها اتفاقا هدف خیلی خوبی هم دارم ولی از رسیدن بهش ناامیدم و افسرده و ناراحتم. 

یعنی مثلا برنامه میریزم که توی هفته ی آینده این کار رو انجام بدم، ولی دو یا سه روز که اون کار رو انجام میدم دلسرد میشم و دیگه اون کار رو ادامه نمیدم. میگم چه فایده داره این کار؟ بهم بگین چیکار کنم که اراده ام درست بشه و بتونم ثبات قدم داشته باشم؟

مثلا الان توی ذهنم میگم یاد گرفتن این نرم افزار خیلی خوبه و مثلا انگیزه میگیرم و میرم سراغش ولی بعد از یه هفته نهایتا میکشم کنار و دیگه ول کن اون برنامه میشم. میخوام بدونم چیکار کنم تا اون چیزی که توی ذهنم دارم رو بتونم عملی کنم؟!، چیکار کنم که دوباره انگیزه و تلاش بهم برگرده و انقدر بی اراده نباشم؟!

ادامه مطلب

پیش از ازدواج، حتما چند جلسه مشاور برید و خوب تحقیق کنید

درس یا کار، مسئله این است؟

طرح خواندن قرآن با معنی

ذخیره و موضوع بندی آدرس های دلخواه خانواده برتر و دسترسی سریع به آن ها

شما گیاهخوار ها چه غذایی رو درست میکنید؟

آقایان، معنی گذاشتن انگشتر در انگشت حلقه دست راست چیه؟

لطفا تا اطلاع ثانوی تولید مثل نکنید اگر ...

کنم ,اون ,ولی ,رو ,چیکار ,درست ,چیکار کنم ,کار رو ,کنم که ,بشه و ,درست بشه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بیماریهای مقعدی خاطرات زیبا روزانه نویسی های جوجه پزشکِ خوابگاهی شماره دعانویس صددرصد تضمینی ایران وجهان 09053876440 آموزش ایلوستریتور فرادرس ادبیات مطالب اینترنتی golshanyadme احبار مهاجرتی ویتامین سفر