سلام

میشه بگید اولین بار که تو دانشگاه درسی رو افتادید چطور با خانواده تون مطرح کردید؟

میدونم سوالم مسخره است، ولی به هر حال این مشکل الان برای من پیش اومده. دخترم و ۱۸ ساله. تو یکی از دانشگاه های دولتی خوب شهر خودمون درس می خونم. دو سال کنکور دادم. مدرسه خاص بودم. همیشه نمره هام عالی بوده. خانواده م عمرا انتظار همچین چیزی رو ندارن.

نمره یه درس مهم سه واحدی زیر ده!!!، ترم اولم، البته بیشتر بچه های کلاس مون اون درس رو افتادن. اون هایی هم که پاس شدن با ده و دوازده پاس شدن اکثرا. حتی ترم بالایی ها که این درس رو دوباره برداشتن هم افتادن. میدونم چندان خوب درس نخوندم و اگه از اول ترم مرتب این درس رو میخوندم نمی افتادم ولی بیشتر الان نگران واکنش پدر و مادرم هستم تا نمره. هر دوتاشون تحصیل کرده اند ولی هم اختلاف سنی مون زیاده هم سخت گیرن. نظر شما چیه؟ تجربه مشابه یا هر چیزی که فکر میکنین لازمه رو بگین. 

ادامه مطلب

پیش از ازدواج، حتما چند جلسه مشاور برید و خوب تحقیق کنید

درس یا کار، مسئله این است؟

طرح خواندن قرآن با معنی

ذخیره و موضوع بندی آدرس های دلخواه خانواده برتر و دسترسی سریع به آن ها

شما گیاهخوار ها چه غذایی رو درست میکنید؟

آقایان، معنی گذاشتن انگشتر در انگشت حلقه دست راست چیه؟

لطفا تا اطلاع ثانوی تولید مثل نکنید اگر ...

درس ,رو ,هم ,خانواده ,نمره ,ولی ,درس رو ,یه درس ,خانواده م ,پاس شدن ,این درس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مـــــدیــــریت آمـــــوزشی نـــــویــن خونه پاک کنکور هنر شیراز یهویی های خودم... فروشگاه اینترنتی فایل - filepage jaaviid 52437761 آموزش تکنیکهای نقاشی کودکان دانلود فایل های کمیاب مطالب جذاب و خواندنی از سراسر وب به همراه اخبار روز