سلام به تمام خانواده برتری های گل

من دختری ۱۹ ساله، در آستانه ۲۰ سالگی هستم. تو این ۱۹ سال، از وقت و عمرم درست استفاده نکردم. خدای ناکرده فکر بد نکنین. منظورم اینه که به بطالت گذروندم. چه کارها که نمیشد در این ۱۹ سال انجام بدم، چه کلاس هایی که میتونستم برم ولی نرفتم، نمازهام رو نمیخوندم (۱۰ سال نماز قضا دارم). البته ذات پاکی دارم. تابستون ها تا ظهر میخوابیدم و بدون هدف بودم. ۱۹ سال سن کمی نیست. وضع مالی مون به شدت پایینه. وقت این که سرکار برم رو ندارم. بابام ۱ میلیارد بدهکاری داره. گاهی اوقت در ماه ۳۰۰ تومان پول داره. مامان و خواهرم عفت کلام ندارند و بیشتر وقت ها با داد و بیداد حرف هاشون رو میزنن و با هم دیگه همیشه بحث میکنیم.

کارهای مفیدی که انجام دادم، این بود که کلاس نقاشی روی پارچه رفتم. به مدت یک ماه باشگاه رفتم ولی به علت آسیبی که به بدنم رسید دیگه ادامه ندادم . ۵ جلسه کلاس آشپزی رفتم. تو مدرسه همیشه شاگرد اول و بچه مثبت کلاس بودم. الان هم در دانشگاه پیام نور در رشته ی مورد علاقم مشغول به تحصیل هستم و تا الان معدلم بالا بوده. تا الان خودم رو پاک نگه داشتم و قیافه م هم متوسط به بالا یا خوشگلم، مهربون هم هستم ولی بعضی ها از این مهربونیم سوء استفاده کردند. (حمل بر خود تعریفی نباشه)

ادامه مطلب

پیش از ازدواج، حتما چند جلسه مشاور برید و خوب تحقیق کنید

درس یا کار، مسئله این است؟

طرح خواندن قرآن با معنی

ذخیره و موضوع بندی آدرس های دلخواه خانواده برتر و دسترسی سریع به آن ها

شما گیاهخوار ها چه غذایی رو درست میکنید؟

آقایان، معنی گذاشتن انگشتر در انگشت حلقه دست راست چیه؟

لطفا تا اطلاع ثانوی تولید مثل نکنید اگر ...

رو ,۱۹ ,کلاس ,هم ,الان ,سال ,درست استفاده ,عمرم درست ,استفاده نکردم ,۱۹ سال ,که به ,درست استفاده نکردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ریشه در شوکران مامان آنا جـــهآنــــ رمــــآنـــ هورامان ملی پنل دنیای تحقیق و مقاله دانشگاهی دانلود موزیک های ایرانی جدید کباب پزهای تابشی fadakari درهم برهم بی خیالِ دنیا