سلام به دوستان وبلاگ 

من دختری زیر ۲۵ سال هستم، ۲ سال پیش خواستگاری برای من اومد که شرایط شون در ظاهر خوب بود، ایشون با خانواده شون اومدن خواستگاری ولی از همون جلسه اول شدیدا عجله داشتن برای اینکه ما بهشون جواب بدیم، من چند روز وقت خواستم که فکر کنم ولی توی همون چند روز هم مدام تماس می گرفتن، از طرفی منم قبلش چندین مورد خواستگار داشتم که هیچ کدوم به دلم ننشسته بود و گاهی هم اون ها دیگه تماس نمیگرفتن، منم متاسفانه توی جو بدی قرار گرفتم و راهنمای خوبی هم نداشتم، یه جورایی نا امید شده بودم از اینکه به کسی علاقه مند بشم و دوستانم که ازدواج کرده بودن میگفتن ازدواج سنتی همین جوریه و کم کم اون علاقه بوجود میاد( بماند که بعدها فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم و علاقه بعد ازدواج واسه همه پیش نمیاد).

خلاصه با عجله زیاد خانواده اون آقا همه چی سریع پیش رفت، من خواستم چند جلسه صحبت کنیم که یکی دو بار بیرون صحبت های کلی کردیم و مشاوره هم پیشنهاد دادم که رفتیم ولی بعد همون جلسه اول مادر آقا و خودشون منو قانع کردن که دیگه نیازی نیست و مشاوره برای افراد تحصیلکرده نیست (خانواده شون تحصیلکرده بودن) که بازم الان میفهمم واسه ازدواج مشاوره و آشنایی قبلش چقدر لازمه.

ادامه مطلب

پیش از ازدواج، حتما چند جلسه مشاور برید و خوب تحقیق کنید

درس یا کار، مسئله این است؟

طرح خواندن قرآن با معنی

ذخیره و موضوع بندی آدرس های دلخواه خانواده برتر و دسترسی سریع به آن ها

شما گیاهخوار ها چه غذایی رو درست میکنید؟

آقایان، معنی گذاشتن انگشتر در انگشت حلقه دست راست چیه؟

لطفا تا اطلاع ثانوی تولید مثل نکنید اگر ...

مشاوره ,ازدواج ,هم ,شون ,خانواده ,ولی ,و مشاوره ,چند روز ,جلسه اول ,خانواده شون ,همون جلسه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

armanpooyesh چراغ سايروس | کوروش کبير پاورپوینت خانواده درمانی موری بوئن درد1 معلم باغبان باغ عشق ... شعرهای حسین شادمهر سئو وب websazehk بانک مقالات