سلام

چند ماه پیش یکی از دوستان دوره کارشناسی من که رشته دانشگاهی ایشون هم با من فرق داشت، به زنگ زد و طی مکالماتی که داشتیم، ایشون از من درخواستی کردند مبنی بر اینکه دختر زن عموم پیش دانشگاهی و رشته ریاضی فیزیک هست و میخواد کنکور بده و در زمینه مباحث ریاضی سوالاتی داره. 

منم قبول کردم، چون خودم تدریس دارم بعضی اوقات. ایشون شماره منو به دختر زن عموش دادند و دختر خانم هم بهم پیام داد و سوالاتی پرسید و منم جواب دادم. حالا این وسط داره یه سری اتفاقات غیر منتظره می افته. این دختر خانم، به جز مسائل درسی، در زمینه خودم و سن و سالم و برنامه آینده از من سوال میکنه. منم بدون هیچ پاسخی ایشون رو از تلگرام بلاک کردم. به چند دلیل:

1- ایشون اهل تسنن هستن.

2- من روستا و خونه این دوستم رفتم چند سری. به همین جهت نمی خواستم سوء تفاهم بشه و رفاقتم با دوستم بهم بخوره.

حالا مجدد ایشون پیام دادن و میگن سوال درسی دارم. به نظر شما چیکار باید کنم؟؛ نمیخوام این وسط عشق و عاشقی پیش بیاد.

ادامه مطلب

پیش از ازدواج، حتما چند جلسه مشاور برید و خوب تحقیق کنید

درس یا کار، مسئله این است؟

طرح خواندن قرآن با معنی

ذخیره و موضوع بندی آدرس های دلخواه خانواده برتر و دسترسی سریع به آن ها

شما گیاهخوار ها چه غذایی رو درست میکنید؟

آقایان، معنی گذاشتن انگشتر در انگشت حلقه دست راست چیه؟

لطفا تا اطلاع ثانوی تولید مثل نکنید اگر ...

ایشون ,دختر ,پیش ,منم ,پیام ,دوستم ,دختر زن ,این وسط ,از من ,در زمینه ,ایشون اهل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

yasahebezaman وبلاگ پاستا My EunHae Reality مجله جوان شاپینگ آي آر سئو شبنمی بر رویاهای خیس sirjanbia2music دانلود سرا کافه زیست شناسی