سلام به همه دوستان 

دختری ۱۹ساله هستم با قد ۱۵۸ و وزن ۴۰ کیلو، ۱۲ کیلو کمبود وزن دارم. دکتر تغذیه رفتم و گفته خیلی لاغری و رژیم غذایی بهم داده، همه چیزهایی که دکتر بهم گفته بود رو در عرض یه هفته خوردم و بعد که دوباره رفتم خودم رو وزن کنم ۲ کیلو اضافه کرده بودم.

ولی در ایام امتحانات ۶۰۰ گرم وزن کم کردم. همیشه یکی از آرزوهام این بود که چاق و خوش فرم بشم. تا 3 الی 4 هفته پیش ۳۸ کیلو و ۹۰۰ گرم بودم.

دارم دیوونه میشم، هر وقت درس میخونم وزنم میاد پایین، تغذیه م خوب بود ولی عالی نبود و به خاطر حجم بالای کتاب ها شب ها ۳ الی ۴ ساعت میخوابیدم.

رشته ای که دارم میخونم علوم تربیت هست و بازار کار نداره، منم قصد اینکه سر کار برم رو ندارم، و فقط و فقط به خاطر اینکه به درس علاقه دارم (که الانم دیگه علاقه ندارم به خاطر اینکه وزنم رو میاره پایین) و اینکه برای بچه های آینده م دارم میخونم! که پس فردا نیان بهم بگن تو چرا دیپلمه ای؟، همه مادران دوستانم تحصیلات دانشگاهی دارن ولی تو نه، فقط به خاطر این دو دلیل دارم درس میخونم.

من اگه قصد اینکه در آینده اصلا بچه دار نشم رو داشتم، هیچ وقت واسه لیسانس نمیخوندم. ولی الان که قصد نی نی دار شدن در آینده رو دارم نمیشه نخونم. البته من در حال حاضر مجرد هستم. ترم ۲ کارشناسیم داره تموم میشه.

ادامه مطلب

پیش از ازدواج، حتما چند جلسه مشاور برید و خوب تحقیق کنید

درس یا کار، مسئله این است؟

طرح خواندن قرآن با معنی

ذخیره و موضوع بندی آدرس های دلخواه خانواده برتر و دسترسی سریع به آن ها

شما گیاهخوار ها چه غذایی رو درست میکنید؟

آقایان، معنی گذاشتن انگشتر در انگشت حلقه دست راست چیه؟

لطفا تا اطلاع ثانوی تولید مثل نکنید اگر ...

رو ,اینکه ,میخونم ,وزنم ,درس ,ولی ,به خاطر ,درس میخونم ,در آینده ,دارم میخونم ,و فقط

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

talaq الماس چت|چت شلوغ|چت الماس وبلاگ شخصی عبدالرضا بختیاروند الکترون madahanganaveh شباهنگ صدف سایت مناقصات رژیم لاغری نرم افزار آموزشی یو پی اس همسفران نمایندگی شفا